Skoči na vsebino

IPB

Slika

Problem Z Laserskim Tiskalnikom Samsung

samsung laserski tiskalnik dim

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 3

#1 Miha Karpinsek

Miha Karpinsek

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 07 oktober 2013 - 12:52

Pozdravljeni.

Imam problem s tri leta starim laserskim tiskalnikom Samsung. Če stiskam več kot 3 liste se začne iz njega kaditi dim. Gledal sem po googlu in ima veliko ljudi enak problem - ampak po večini pri novih. Tako da so ga ti samo na garancijo zamenjali, noben pa ne omenja, čemu bi to lahko bilo tako. Ve mogoče kdo izmed vas?

Hvala in lep pozdrav

#2 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 07 oktober 2013 - 13:15

Kaj, če je samo prah glede na to, da je že tri leta star. Probaj ga malo počistiti (spihati pa previdno ;))

#3 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 075 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 09 oktober 2013 - 07:34

Prvič slišim za kak dim... možno seveda je.. saj se znotraj fuzer segreje na 100+ stopinj. Mogoče kak papirček? Prah bi tudi bila ena opcija.

Po čem pa diši ta dim?

#4 Miha Karpinsek

Miha Karpinsek

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 12 oktober 2013 - 10:32

Kaj, če je samo prah glede na to, da je že tri leta star. Probaj ga malo počistiti (spihati pa previdno ;))

Zdravo. Sem ga očistil in spihal - konkretno s kompresorjem. Dogaja se isto. Lahko bi bil papirček samo nima vonja po zažganem papirju.

Zdravo. Dim ima nespecifičen vonj. Sicer je pa tako, da dela kakor se mu zazdi. Izgleda, da potrebujem novega. Vendar bi resnično rad prišel zadevi do dna...

Podobne teme s ključnimi besedami: samsung, laserski tiskalnik, dim

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov