Skoči na vsebino

IPB

Slika

Nadlezne Reklame Na Internetu In Pop Up-I

Odgovorov v temi: 6

#1 grvala

grvala

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 09 oktober 2013 - 15:52

Pozdravljeni, zanima me kaj mi svetujete glede nenehnega odpiranja raznih oz. Vedno podobnih reklam v google chromu, ne glede na kateri strani se nahajam. Potem napaka je tudi to da vedno ko nastimam google za domaco stran v chromu jo shrani in ko naslednjic odprem chrome mi zopet odpre na neki drugi strani, recimo sedaj na delta-homes.com ali obstaja kaksen program ki vse te zadeve uspesno blokira in s katerim bi lahko te viruse izbrisal?

#2 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 10 oktober 2013 - 14:52

Verjetno imaš malware ali kakšen virus na PCju. Preveri z antivirus programom, drugače poišči da nimaš nameščenega kakšnega čudnega programa med programi...

Ali z drugim brskalnikom deluje OK ali so tudi tam težave? Tako lahko ugotoviš ali je okužen Chrome ali sam operacijski sistem...

#3 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 10 oktober 2013 - 17:36

Ko nameščaš kakšne programe glej, da odkljukaš te dodatke, ki ti spremenijo domače strani itd... med programi poglej če se nahaja kaj novega, kar ne poznaš, prav tako med dodatki v chromu ;)

#4 cyborg077

cyborg077

nOObie

• Members
  • 7 objav
  • Kraj:Slovenija
  • Interesi:Joomla CMS - Website Design | Social Media | Google SEO

Objavljeno 17 oktober 2013 - 21:02

probaj tudi počistiti celotno zgodovino brskalnika in če se ti bo še potem odpiralo kaj drugega imaš lahko kak virus.

#5 LucaFuhrmann09

LucaFuhrmann09

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 28 marec 2014 - 17:23

Nekaj ​​več nasvetov - http://soft2secure.c...delta-homes-com

#6 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 30 marec 2014 - 14:08

Nalozi si Adblock pa ti bo Chrome blokiral vse reklame v njem.

#7 mihapiha22

mihapiha22

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 13 januar 2020 - 15:59

sem delal grafike za eno stran https://oljcno-olje....o-oljcnem-olju/ , pa jim je model, ki je to delal na strani, ker so hotli imeti tudi ene polno popupov in reklam, da bi potem kaj dobili od advertisinga kar odsvetoval. sedaj se jim tudi stran hitreje nalaga, pa kot grafik sem tudi bolj naklonjen, manj reklam , pa da je čisto vse kar se rabi, ne pa polno enih popupov na strani potem pa še klikne ne noben.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov