Skoči na vsebino

IPB

Slika

Tehnik Računalništva - Punca

srednja šola

Odgovorov v temi: 6

#1 Tina Fister Lol

Tina Fister Lol

nOObie

• Members
  • 2 objav
  • Spol:Ženska

Objavljeno 28 oktober 2013 - 12:55

b

#2 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 19 november 2013 - 17:41

Pojdi tisto kar te zanima.

Drugace pa ja, punce ste na racunalniskih solah bolj v manjsini, vsaj pred leti je bilo tak. Razmerje je bilo karseda hudo, cca 1000 dijakov, od tega cca 20-30 punc.

Ampak v srednjo solo ne gres zato da imas veliko sosolk, gres v srednjo solo zato da se naucis o necem kar te zanima. ;)

Prihodnost v tem poklicu seveda je, ampak ne pricakovat da bo obisk srednje sole dnevno dovolj, niti faks ne bo poskrbel za to, bo treba kar zavihat rokave na tem podrocju tudi izven sole. ;)

P.S.: ja, vidim kako stara objava je to, sam ce sem ze vse to napisal, preden sem datum pogledal, pa naj bo. :P

#3 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 19 november 2013 - 20:23

Če te to zanima vsekakor pojdi to tudi študirat... Je pa res, da je tukaj ženk veliko manj, so pa nekatere in to zelo dobre (v znanju)... V srednji se mi zdi da ste ženske sploh v manjšini... na faxu se potem že nabere nekaj ženk... Na multimediji mislim da je že kar nekje 50/50... informatika ima kakšnih 5-10% žensk, računalništvo pa tam do 5%... Tko na oko je to ocenjeno z mojega videnja :)

#4 Tina Fister Lol

Tina Fister Lol

nOObie

• Members
  • 2 objav
  • Spol:Ženska

Objavljeno 13 december 2013 - 21:32

hvala vama za odgovor hh:)

#5 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav

Objavljeno 17 december 2013 - 15:41

Ja, vsekakor se je pametno odločit da greš tja, kamor te veseli, ne pa tja, kamor se vpisujejo sošolke in sošolci. :)

#6 DaMachk

DaMachk

Gospod s kravato

• Members
  • 1 446 objav

Objavljeno 02 julij 2014 - 12:53

Čeprov je tole dokaj stara tema in si se najbrž že vpisala, bi vseeno podal svoje izkušnje...

V srednji šoli smo na programu Elektrotehnik računalništva (predhodnik Računalniškega tehnika) imeli v 3h razredih 1 samcato deklino.

Ni ji blo hudega, s sošolci se je OK razumela, težav z učenjem ni imela, oba, jaz in ona, sva dvigovala povprečje celotnemu razredu. :D

Zdaj končujem s faksom v MB in lahko rečem da sem na UNI programu Računalništva imel 1 samo sošolko od 130 vpisanih, medtem ko jih je na VS bilo malo več (povprečno 3 vsako leto).

Na informatiki jih je pa že precej več bilo, mislim da okoli 10.

#7 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 04 julij 2014 - 18:54

No jaz sem bil (no sem še, ker pišem diplomo :) ) informatik VS... v prvem letniku smo imeli vsaj 15 punc, mislim da še nekaj več... v zadnji letnik so redno prišle mislim da 2, tako da se da. Morda se sliši malo število, ampak tudi od 130 nas je redno v 3. letnik šlo kakšnih 25-30 :D

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: srednja, šola

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov