Skoči na vsebino

IPB

Slika

Predvajalnik Mi Ne Zazna Vseh Mp3-Jev

Odgovorov v temi: 5

#1 Klara Vilfan

Klara Vilfan

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 25 marec 2014 - 08:14

Pred kratkim smo kupili nov mikro stolp in sicer tega:

http://www.bigbang.s...-pioneer-526426

Imam pa težavo oz mi ni jasno, zakaj ne predvaja vseh mp3-jev, ko vstavim cd. Zazna mi samo okoli 10 pesmi od 100.

Pri audio cd, deluje normalno, zazna vse pesmi.

Preverila sem tudi, če so pesmi v mp3 formatu in mislim, da tudi so (razen če sem gledala kaj napačnega) :)

Kaj naj še naredim??

#2 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 25 marec 2014 - 16:27

Preveri se z enim drugim cdjem na katerem imas gor mp3 datoteke. Lahko da je cd malo pokvarjen.

#3 Klara Vilfan

Klara Vilfan

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 25 marec 2014 - 20:13

Preveri se z enim drugim cdjem na katerem imas gor mp3 datoteke. Lahko da je cd malo pokvarjen.

Razumem, da je en cd pokvarjen, ampak da pa bi bila oba, je pa to že skoraj malo verjetno. Bom pa še enkrat zapekla nov cd, pa da vidim kako bo.

Na koga naj pa se drugače obrnem, če tudi ta ne bo delal? Sem razmišljala, da bi šla s cd-jem kar nazaj v trgovino, da preverijo, če tudi tam cd-ja ne prebere v celoti (na razstavnem radiu)

#4 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav

Objavljeno 25 marec 2014 - 21:21

Lahko pa tudi ta CD, ki ti ne dela, prebrati na kakem drugem radiu. Nevem, meni se zdi to čudno. Kako pa se zasustavi? Ti kar neha predvajat ali kako?

#5 Klara Vilfan

Klara Vilfan

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 25 marec 2014 - 23:01

Saj ne, da je kateri od cd-jev uničen. Oba mp3 cd-ja delata normalno, brez težav povsod drugje (avto, doma,..). 

Ko pa v ta radio vstavim cd, mi prikaže samo 10 pesmi (kakor, da jih je samo toliko gor). Tako na enem, kot na drugem. Bi čisto razumela, če bi bilo karkoli drugega, vendar pa res ne štekam, kako to, da samo pri tem radiu ne dela. 

Radio se nahaja na vikendu in bom šele čez vikend gor, tako da do takrat lahko samo ugibam in iščem rešitve. Ne bi rada radia že takoj nesla nazaj v trgovino in rekla, da ga vračam, ker ne delajo mp3-ji :)

#6 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 26 marec 2014 - 17:43

Mogoče kakšni čudni znaki v imenu skladbe? Predolgo ime, šumniki, and znaki ali kaj tretjega?

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov