Skoči na vsebino

IPB

Slika

Prestigio Problemi Z Spominom

prestigio problem telefon mobilni mobi android

Odgovorov v temi: 4

#1 Filip

Filip

nOObie

• Members
  • 15 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 26 april 2014 - 11:58

Moja punca ima telefon prestigio,PRESTIGIO PAP 4055 DUO. No skratka: telefon ji nonstop javlja memory full, pa če vse skopiram na pc slike itd... in naredim prostor na sd kartici, ter z notranjega pomnilnika prebekslam aplikacije na sd kartico... bo telefon za zelo kratek čas vredu, kasnej pa spet začne bitch-whinat da je memory full. Je imel kateri podobne težave? Ali se komu sanja, kaj lahko naredim, da zadevo rešim?

#2 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 052 objav
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 28 april 2014 - 10:59

Moj 3540 ima 512Mb internega spomina, pa 2Gb Sd kartico....

No teh 512Mb je izredno hitro polno. Žal. 

Rešitve: Vse aplikacije ki to omogočajo premaknem na SD

-imam pač manj aplikacij na enkrat naloženih.

-izklopi še razna posodabljanja

Kaj več, kot inštalacijo drugega ROM-a po moje ni. Ampak z tem se meni niti ni dalo igrat. Zgornji ukrepi so zalegli.

#3 janceh

janceh

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 17 maj 2014 - 14:41

Uporabljaj oblačno storitev za arhiviranje in briši vsebino kartice ko je le ta arhivirana.

Ali kupi zmoglivejšo SD kartico, in ne ppozabi pod programi označiti nameščanje na zunanjo kartico.

#4 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 052 objav
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 19 maj 2014 - 14:40

Nakup večje SD ne prinese dosti. Problem je ker je osnovni spomin majhen in se prehitro napolni. Tukaj tudi 16,32Gb SD kartica nič ne pomaga.

Neke finte baje vseeno obstajajo, če naložiš druge ROM-e ampak z tem se mi ne ljubi igrat (vsaj dokler telefon zadovoljivo dela).

#5 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2 615 objav
  • Kraj:Goriška primorska
  • Interesi:Elektronika, računalništvo, fotografija, video

Objavljeno 04 junij 2014 - 23:16

Kolikor sem sam spoznal je težava v tem da se zapolni RAM. Kot zanimivost lahko povem da FB aplikacija ena od požrešnejših. Če pa imaš poleg te še ducat drugih ki rabijo RAM, je teh pol giga hitro premalo. Ena od možnih rešitev je da programe ki jih ne rabiš nujno da delujejo non-stop, jim onemogočiš delovanje v ozadju.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: prestigio, problem, telefon, mobilni, mobi, android

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov