Skoči na vsebino

IPB

Slika

Siol Komunikator

Odgovorov v temi: 4

#1 anika87

anika87

Sufler

• Members
  • 215 objav
  • Spol:Ženska
  • Kraj:južna štajerska

Objavljeno 22 oktober 2014 - 20:14

Živjo,

zanima me, ali komunikatorji, ki jih prodajajo na bolhi, normalno delujejo, če ga kupimo in sami povežemo televizijo in modem. Trenutno imamo en siolov komunikator S, na drugi televiziji pa imamo kabelsko, ampak nam je ta kabelska brez veze. Ker sem zasledila, da se ti boxi prodajajo na bolhi, me mika, da bi kupili enega. Ali lahko to naredim in ali mi bo normalno delovalo? Kako to, da se tolk tega prodaja, če pa moraš vedno vse vrnit, ko prekineš naročniško razmerje? Od kod to ljudem?

Hvala za odgovor!

LP

#2 Lenart

Lenart

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 24 oktober 2014 - 15:18

kolikor jaz vem, imaš lahko priključena 2  boxa. Jaz sem vprašal na telekomu, če lahko kupim rabljenega, saj nam je strela uničila prejšnjega, pa so rekli, da lahko. Sem ga kupil priključil in ni bilo problemov. Pokliči na 041700700, meni so vedno pomagali.

#3 anika87

anika87

Sufler

• Members
  • 215 objav
  • Spol:Ženska
  • Kraj:južna štajerska

Objavljeno 24 oktober 2014 - 17:22

Aha, hvala za odgovor!

Lp

#4 bmwm3

bmwm3

Gospod s kravato

• Members
  • 1 146 objav
  • Kraj:Ce

Objavljeno 26 oktober 2014 - 11:53

Pri Siolu lahko kupiš po akcijski ceni 2 komunikatorja vsake dve leti, prvi je malo cenejši od drugega, vsakega nadalnega pa lahko kupiš samo po redni ceni. Kar se tiče rabljenih je tako tako, lahko dobiš v zelo dobrem stanju ali pa tudi ne, ker se ti boxi radi kvarijo, jaz ti priporočam novega na akcijo. Drugače pa boxi so tvoji in ne od Siola, od siola je samo modem, lahko pa imaš priklopljenih več boxov sam si moraš dati vklopit več kanalov ki so brezplačni, jih pa tako ali tako priporočam da si vklopiš štiri kanale da ti bosta delala oba boxa v HD istočasno, v kolikor še nimaš vklopljenih 4 TV kanalov. Lahko pa imaš več boxov istočasno priklopljenih če ti to linija dopušča...

#5 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 02 november 2014 - 07:42

Komunikatorji so tvoji, kot je zapisal predhodnik.

Če kupuješ rabljenega bi gledal, da ima garancijo, ker le tako ga daš lahko na servis. Če nima več garancije se ponavadi ne splača servisirati in moraš spet kupiti novega.

Kot je pa tudi prehodnik rekel se prvo pozanimaj ali hitrost linije omogoča dodaten komunikator in če mogoče lahko kupiš komunikator po subvencionirani ceni.

Dodaj odgovor

1 član(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov