Skoči na vsebino

IPB

Slika

Ne Sprejema Mi Sms-Ov Iz Mobitelovih Številk

mobitel omrežje sporočila sms

Odgovorov v temi: 2

#1 ozebek.tina

ozebek.tina

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 26 oktober 2014 - 21:00

Pozdravljeni! Če je mogoče ta tema že odprta, mi prosim posredujte link. Drugače pa..

Vsake toliko časa (no, zadnje čase zelo pogosto) se zgodi, da ne prejemam sms sporočil iz mobitelovih številk, prejemam pa sporočila iz drugih številk (npr. tuš mobil, simobil). Če sim kartico nato dam v drug telefon mi tam normalno prejme sms-e in ko jo dam ponovno v svoj telefon, normalno sprejemam vsa sporočila, tudi iz mobitelovih številk. Samo enkrat se je zgodilo, da tudi menjava kartice v drug telefon ni pomagala in sem morala klicati na mobitelov servis da so odpravili napako. Tam so rekli, da naj bi moj telefon javljal napako in da je za težave kriv telefon.

Zanima me ali ima še kdo takšne težave in ali je res moj telefon kriv, ker mi je čudno da ne prejemam samo sms sporočil iz mobitelovih številk. Najbrž če bi bil moj telefon kriv, ne bi prejemala sporočil iz vseh številk?

Najlepša hvala za odgovore.

Lp

#2 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 02 november 2014 - 07:49

Včasih se pojavi težava, da se lahko SMS okvari ali ima kakšen čuden znak in ga tvoj telefon ne zna procesirat. Posledično javi SMS centru, da ni na voljo za prejemanje SMSa. Ustvari se vrsta na SMS centru in potem nobenega SMSja ne prejmeš od tega SMS centra.

Če drug aparat lahko to sporočilo sprocesira in prejme tudi ostale SMSje, potem ti nagaja aparat.

#3 Jan.Merhar

Jan.Merhar

Sufler

• Members
  • 165 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 26 november 2014 - 13:27

Napaka je lahko bila, da si na nastavitvah za SMS-je spremenila na svojo telefonsko številko.  Najlažje je resetirati telefon (izbris vseh podatkov), seveda če nimaš česa pomembnega na telefonu. Tudi lažje bi bilo pomagati če bi povedala operacijski sistem, ki je na telefonu.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: mobitel, omrežje, sporočila, sms

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov