Skoči na vsebino

IPB

Slika

Domače Branje Pomoč

Odgovorov v temi: 4

#1 Rok.Zadravec

Rok.Zadravec

nOObie

• Members
  • 9 objav

Objavljeno 10 februar 2015 - 15:40

Za domače branje smo morali prebrati knjigo Eduard Bass Nepremagljiva enajstorica. Jaz sem knjigo dobil komaj včeraj v petek pa moram oddati obnovo knjige. Sam pa zelo počasi berem in si ne zapomnim kaj preberem. Tko da ni šans da bi knjigo prebral v štirih dneh. Zato vas prosim če bi mi lahko napisal kdo obnovo knjige ali bi mi pa povedal kje jo najdem.

Hvala že v naprej.

Lep pozdrav

#2 blazneznan

blazneznan

Sufler

• Members
  • 154 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 27 februar 2015 - 21:36

Knjiga ima 130 strani, tako da komod hitro preberes. V teh 4 dneh to hitro preberes

#3 komac.lara

komac.lara

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 01 oktober 2015 - 21:29

Hej jaz bi potrebovala malo pomoči. Slovenščina mi ravno negre. Za domače branje smo imeli knjigo po izbiri. Izbrala sem si: Slavko Pregel: Geniji brez hlač. Potrebovala bi vsakršno pomoč in sicer rabimo kniževno razložiti knjigo. (Verz,motiv itd..) Hvala

#4 komac.lara

komac.lara

nOObie

• Members
  • 1 objav

Hej jaz bi potrebovala malo pomoči. Slovenščina mi ravno negre. Za domače branje smo imeli knjigo po izbiri. Izbrala sem si: Slavko Pregel: Geniji brez hlač. Potrebovala bi vsakršno pomoč in sicer rabimo kniževno razložiti knjigo. (Verz,motiv itd..) Hvala

#5 komac.lara

komac.lara

nOObie

• Members
  • 1 objav

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov