Skoči na vsebino

IPB

Slika

Napačna Namestitev Windows 10!

windows 10 namestitev računalnik virus

Odgovorov v temi: 2

#1 nastja.vogrinc12

nastja.vogrinc12

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 04 avgust 2015 - 18:00

Pozdravljeni!

Danes sem prebrala novico, da je namestitev Windowsa 10 preko prikazanega okna v opravilni vrstici napačna, in da, je to virus. Namestila sem ga takrat, ko je W10 izšel, do danes pa se mi ni prikazalo, da bi šlo za virus tako kot pri drugih. Danes sem si tudi odstranila Windows 10 in se vrnila na Windows 8 in me zanima, če je lahko virus še vedno prisoten? Pobrskala sem tudi po internetu in sem zasledila, da se mora odstraniti neka posodovitev, tudi to sem naredila. Računalnik mi je sicer deloval normalno ves čas. 

Zanima me, če je virus od napačne namestitve še vedno lahko prisoten in kako lahko uniči moj sicer nov računalnik? Ali so možnosti popravila, če bi se mi slučajno še virus pojavil? 

Najlepša hvala za odgovore!

Lp, Nastja

#2 David.Konec

David.Konec

Igračar

• Members
  • 122 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 04 avgust 2015 - 19:16

Oprosti, čeprav še jaz nisem 100%, ampak kolikor sem razumel, je bila finta v tem, da so ljudje dobili mail z virusom. Oni so ga odprli in virus se je vklopil. Če si ga inštalirala preko ikonice v opravilni vrstici, nebi smelo bit problema ;)

#3 nastja.vogrinc12

nastja.vogrinc12

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 04 avgust 2015 - 19:17

Aha, tudi jaz nisem najbolje razumela, kaj so želeli povedat. Hvala za odgovor :)

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: windows 10, namestitev, računalnik, virus

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov