Skoči na vsebino

IPB

Slika

Pomoč Pri Izbiri Gaming Laptopa

laptop prenosnik render pomoč asus lenovo dell help

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 ..an...nidar

..an...nidar

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 09 oktober 2015 - 13:33

Lep pozdrav,

že nekaj časa iščem cenovno ugoden gaming laptop, nekako sem se odločil za znamko Asus, ker za svojo ceno ponujajo še največ. Rad bi laptop za izdelavo renderjev ter občasno igranje iger. 15,6 ali 17 inčni zaslon, modeli G771, G551 ali kaj podobnega. Zanima me predvsem ali kdo pozna kakšnega slovenskega prodajalca s takšnimi modeli?? in s spodaj napisanimi specifikacijami. S cenami max do 1300€, 1400€ z davkom.

Mimovrste ponuja nekaj modelov, potem Markosoft trgovina..poznate še kakšnega dovabitelja ali kaj podobnega?

Specs:

I7 procesor 4720HQ, 
1920x1080 IPS FHD zaslon,
8 ali 16 GB rama,
1 tb 5400 ali 7200rpm,
128gb ali 256 gb ssd,
nvidia gtx 960m 2gb ali 4gb ?

in prosil bil za vaše izkušnje z takšnimi laptopi  ;)

#2 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 09 oktober 2015 - 14:42

Sam imam osebno podobnega telemu http://www.markosoft...jl-t7003-detail

Edina razlika je da sem dobil za 20 vec se 128GB SSD. Z njim sem zadovoljen.

Downside je mogoce da je relativno velik in ne bo sel v 17" torbico zaradi "velike zadnjice" in kar tezek.

Lahko das 1500 EUR ce se ti gre izkljucno za igranje iger na prenosniku ker je GTX 970M skoraj 2x hitrejsa od GTX 965M.

#3 ..an...nidar

..an...nidar

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 09 oktober 2015 - 19:54

mhm na tej strani sem ravno gledal sicer model g771..kaj pa glede audia ? si zadovoljen? 128gb SSD mi je sicer premalo, bi potreboval 256gb za windows in programe..prenosnika nimam namena kaj dosti prenasat :) 

ta model se da tako lažje nadgrajevat, daš še noter samsung evo, pa 8gb rama..pa je že špica

#4 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 09 oktober 2015 - 21:01

Se da lazje samo za razliko od mojega je 20 eur cenejsi in je brez  128GB M.2 SSDja.

Audio recem da je bolj sibkost  ker se zvocniki kakor na vecini ROG nahajajo pod tipkovnico, zvok ni slab ampak spet ni ravno WAU. Cutis tudi vibracije ce das do konca kaksno glasbo.

Moj glavni faktor za nakup iz G751 serije je izjemno dobro hlajenje, tipkovnica se nikoli ne segreje in locena venta za cpu in gpu zadaj super odvajata toploto. Mogoce se ena stvar ki me moti je dedicated gaming tipke ki so mi resno.. bv in bi raje videl ce bi bile vse mozno nastavljati z macroti (Shadowplay, Steam (big picture mode), ROG gaming center).

#5 ..an...nidar

..an...nidar

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 10 oktober 2015 - 12:10

aha, hvala ti za nasvete :)

Podobne teme s ključnimi besedami: laptop, prenosnik, render, pomoč, asus, lenovo, dell, help

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov