Skoči na vsebino

IPB

Slika

Tp-Link - Tl-Wr841N / Tl-Wr841Nd_Težave Z Htc Desire

wifi internet htc modem

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 Patrik Rubin

Patrik Rubin

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 04 januar 2016 - 16:56

Pozdravljeni!

Jaz imam težavo z svojim TP-link routerjem. In sicer internet žični in brezžični mi na prenosniku in namiznem računalniku deluje brez problema, ampak na mojem novem telefonu HTC Desire 526g dual sim, ne deluje ali pa deluje par ur al pa en cel dan drugi dan potem ne. Ko grem v meni; brezžično in izberem svoj rouer in se z njim povežem, mi ga uspešno poveže, vendar internet ne deluje...

Ko pa grem k kakemu prijatelju al pa na naši srednji šoli internet oz. wlan deluje brez težav. Pregledal sem že vse forume angleške in nemške in nastavljal router ponovno ga menjal z drugim tp-lnkom in se je težava ponavljala. 

En kolega z it trgovine mi je rekel, da router in telefon ne spadata skupej, se pravi se ne razumeta med sabo. 

Prosim vas za pomoč..

če je treba kej na telefonu al routerju nastaviti mi prosim povejte, če ne bo trebalo nabaviti nov router, potem še vas prosim, da mi sveujete kateri router naj kupim d-link,linsys,asus ??....

PROSIM ZA POMOČ!! HVALA ŽE V NAPREJ.. :D

#2 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 04 januar 2016 - 22:01

tplink ni sicer "najboljši", je pa dovolj razširjen in dvomim, da se ne bi zastopil s tvojim telefonom. no, ali pa :)

posodobi firmware na routerju, ni treba kakšen tomato ali podobne fore. potem nastavi na tovarniške nastavitve in še enkrat nastavi router. lahko da si nastavil kako varnost...

na podlagi opisa je vsekakor čudno...če ne bi delal, ne bi delal takoj-tako pa dela eno uro, pa en dan...na drugi lokaciji si isto pustil toliko časa? ker očitno poveže se... :hmm:

#3 Patrik Rubin

Patrik Rubin

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 05 januar 2016 - 16:41

tplink ni sicer "najboljši", je pa dovolj razširjen in dvomim, da se ne bi zastopil s tvojim telefonom. no, ali pa :)

posodobi firmware na routerju, ni treba kakšen tomato ali podobne fore. potem nastavi na tovarniške nastavitve in še enkrat nastavi router. lahko da si nastavil kako varnost...

na podlagi opisa je vsekakor čudno...če ne bi delal, ne bi delal takoj-tako pa dela eno uro, pa en dan...na drugi lokaciji si isto pustil toliko časa? ker očitno poveže se... :hmm:

hvala ti za odgovor, glede tega firmware pa sem niti ni premišljeval.. bom s tem probal, varnosti ni nobene sem router celo nesel v specializirano trgovino oz. servis kjer sem ga kupil in so mi ga tam pregledali strojno in programsko.. edina možnost je e samo firmware drugo mi ne ostaja.. če to ne bo delovalo bo trebalo kej drugega kupit najboulje bi bilo linksys.. kaj misliš??

#4 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 05 januar 2016 - 21:07

ja, nekaj drugega bo treba...s tplinki načeloma nimam prevelikih težav, sem jih že kar nekaj dal skozi roke. pač nabavi nekaj dual band, lahko tudi od tplinka :) c5, c7...ali pa karkoli drugega...

#5 Patrik Rubin

Patrik Rubin

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 06 januar 2016 - 17:09

ja, nekaj drugega bo treba...s tplinki načeloma nimam prevelikih težav, sem jih že kar nekaj dal skozi roke. pač nabavi nekaj dual band, lahko tudi od tplinka :) c5, c7...ali pa karkoli drugega...

hcvala ti za odgovor vendar ne bo potrebno sem nadgradil firmware in ponovno vse nastavil in mi zdaj deluje vse tiptop brez težav :)

Podobne teme s ključnimi besedami: wifi, internet, htc, modem

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov