Skoči na vsebino

IPB

Slika

Zdaj Vem Zakaj Mi Ni Uspelo V Odnosih Oz. Ljubezni

ljubezen odnosi partnerstvo

Odgovorov v temi: 4

#1 gojcus

gojcus

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 13 april 2016 - 12:21

Jaz sem se odločil, da delim svojo izkušnjo, ker verjamem, da je potrebno dobre informacije širiti in to ni nobena reklama.

Na žalost se moje veze vedno končajo… Kar naprej iščem nekaj popolnega a spontanega, ko pa dobim ne obdržim. Vem, da je moje ego velik a vendar…si želim srečen odnos.

No kakorkoli, pred 14 dnevi me je moja prijateljica (samo prijateljica) peljala na predavanje o Kako sprostimo ovire do ljubezni in prikličemo svojo dušo dvojčico, ker imava oba podobne probleme.

Predavanje, ki ga je pripravila Tanja Turnšek, je bilo odlično in ob pravem času. Kaj naj rečem? Noro. Ne morem verjeti, kaj vse sem delal narobe oz. nisem vedel. Najbolj sem jezen, da že prej nisem šel na tako predavanje. Pa še brezplačno je bilo  :thumbup:

Prijateljica je bila še bolj navdušena, kot jaz, ker ona že nekaj časa poglobljeno dela na sebi.

Rečem lahko le, hvala Tanja, da si mi pokazala, da človek za dobro partnerstvo ne potrebuje le ljubezni in da je treba za uspešno partnerstvo tudi kaj naredit.

Res priporočam vsem, ki si želijo boljše odnose, da obiščejo kakšno njeno predavanje in upam, da se tole ne bo vzelo kot reklamo oz smetenje, če objavim še link do njene strani ...

PS:

Ali je kdo tudi že bil na njenem predavanju ali delavnici? Ali ima kdo kakšne izkušnje z njeno delavnico, ker resno razmišljam, da bi se prijavil?

#2 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Krško

Objavljeno 09 maj 2016 - 08:37

Ne vzet kot reklamo  :clap2:

Če ne bi bila reklama bi delila tudi več o samem predavanju, kaj si spoznala in ne samo kako je oh in sploh na koncu pa brez vsake utemeljitve.

Tole je reklama, pa še to po mojem slaba. Ti dam še eno priložnosti, da napišeš še kaj več, ker me zamina če se sploh še oglasiš sem ;)

Lepo bodi Tanja!  :thumbup:

#3 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 082 objav
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 09 maj 2016 - 10:08

Nejc, ti pa si optimist. Ima 1 samo objavo (še to reklamo)..... po moje so na ta forum že zdavnaj pozabili.

#4 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 09 maj 2016 - 20:14

Saj ravno zato sem to napisal  :thumbup:

#5 GrahamValenzuelamggk82

GrahamValenzuelamggk82

nOObie

• Members
  • 11 objav

Objavljeno 18 junij 2020 - 10:52

Imam prijatelja, ki je bil na nekaterih njenih predavanjih in je tudi zelo zadovoljen. Odvisno je od vas ali se prijavite ali ne. Mislim, da je vredno časa.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: ljubezen, odnosi, partnerstvo

1 član(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov