Skoči na vsebino

IPB

Slika

Brezposelnost Mladih

Odgovorov v temi: 4

#1 smeti

smeti

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 15 julij 2016 - 11:34

Živjo! 
Lepo vas prosim, če bi si vzeli 3 minute časa in rešili to kratko anketo, s katero raziskujem problem brezposelnost mladih. 

Vsaka rešena anketa mi bo zelo v pomoč.

Hvala 

#2 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 079 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 15 julij 2016 - 12:52

Ne vem, kaj točno imaš za raziskovat. Delodajalci hočejo 10let delavnih izkušenj... no pa se zaposli, mladenič z komaj končano šolo.

BDW... Anketa je bolj švoh. Izberem opcijo NE IŠČEM, nato se pa 10 naslednjih vprašanj nanaša na to kako iščem, koliko časa, brez opcije "ne iščem"

#3 smeti

smeti

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 16 julij 2016 - 22:12

Ne vem, kaj točno imaš za raziskovat. Delodajalci hočejo 10let delavnih izkušenj... no pa se zaposli, mladenič z komaj končano šolo.

BDW... Anketa je bolj švoh. Izberem opcijo NE IŠČEM, nato se pa 10 naslednjih vprašanj nanaša na to kako iščem, koliko časa, brez opcije "ne iščem"

Tisti z "Ne iščem" bodo tako ali tako filtrirani, ker ciljna skupina so iskalci zaposlitve stari med 15-29 let. 

Se opravičujem za lapsus, tiste, ki označijo z NE bi moral res peljati h koncu ankete.  Ampak ankete zdaj ne grem popravljati, da ne bom kako uničil dosedanjih rezultatov.

Hvala vsem, ki ste do sedaj odgovorili, pustili ste mi veliko uporabnih anketnih vprašalnikov.  Anketa bo aktivna še nekaj tednov.

#4 smeti

smeti

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 18 julij 2016 - 09:54

Raziskava je v sklopu diplomske naloge brezposelnosti mladih.

Anketo sem popravil, napaka odpravljena. Hvala za opozorilo.

#5 diagodevilla

diagodevilla

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 10 december 2019 - 12:18

Check latest admission online form, admission notifications, admission status, admission procedure, admission alert, admission results, university admission notifications, BA, MA, BSc, MBA, MSc, M.Com, Ph.D, B.Com, B.Tech, and etc.courses notification, exams, dates etc. Applicants can apply for admissions form after complete 10th, 12th, diploma,
graduate, post graduate. Sarkari-result.me are one and only website to Updated 24x7 in All 7 Days. Sarkari result com Daily provide you latest updates about all states exam results, admit card download link, previous paper along with answer key of any exam syllabus at single place. You can visit our current affairs section for GS GA preparations. Download your admit card of any exams.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov