Skoči na vsebino

IPB

Slika

Kvaliteta Slike

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 Danijel Kavgic

Danijel Kavgic

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 31 avgust 2016 - 12:02

Zivjo! 

Ker sem nov na forumu se opravicujem ce je ze govora o tej temi bilo, samo nisem zasledil da bi se kdo postavil to vprasanje.
Zanima me sledece, namen imam kupiti PC, ki bi ga povezal z LCD Tv-jem, samo mi je kolega rekel da zna biti v tem primeru kvaliteta slike bolj slaba pri dolocenih opravilih (Word, branje clankov,..).
Ali je to res? Je treba kaj paziti ze mogoce pri nakupu? 

#2 grega.plemelj

grega.plemelj

Raziskovalec

• Members
  • 30 objav

Objavljeno 01 september 2016 - 18:41

Rabiš  HDMI vhod na računalniku in TV-ju,seveda tudi kabel HDMI, vklopiš v PC  v TV, spremeniš na računalniku ločljivost in omogočiš drugi zaslon, monitor pa izklopiš. Pa pravo ločljivost uporabi, mislim, da bo 1280x768 kar v redu. 

#3 jakapaka2

jakapaka2

nOObie

• Members
  • 3 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Žalec

Objavljeno 04 september 2016 - 22:00

Novi lcd tvji so v bistvu malo večji monitorji z dekoderji. Poslano z mojega LG-K350 z uporabo Tapatalk

#4 Danijel Kavgic

Danijel Kavgic

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 05 september 2016 - 15:26

A pol slika ni nc slabsa kot pa na monitorju? Ker to mi je kolega povedal da sta on in pa njegov oce imela probleme s slabso kvaliteto slike, ko je bil racunalnik priklopljen na tv. 
Sam pa nameravam storiti prav to in me zanima da se nebi slucajno zafrknil pri nakupu 

#5 mihapiha22

mihapiha22

nOObie

• Members
  • 11 objav

Objavljeno 29 junij 2020 - 14:34

jaz sem imel isto slabšo sliko na televizorju, pomoje je finta v tem da je resolucija drugačna, čeprav sem pa nekje zasledil da te novi TV-ji ter ta dragi pa imajo bolje. če imaš pa starega pa normalno da je slabša kakor na monitorju.

Sicer mi je pa žal da sem enkrat starega katodnega Philipsa 22" stran zabrisal, ker tisti monitor je bil pa šus. :)

1 član(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov