Skoči na vsebino

IPB

Slika

Pomoč Pri Nakupu Prenosnika

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 sia90001

sia90001

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 10 julij 2017 - 07:49

Zdravo!

Zanima me, če bi mi lahko kdo svetoval oz pomagal pri nakupu prenosnika.

In sicer prenosnik se bo uporabljal samo za potrebe študija, torej pisanje seminarskih in kar pač spada zraven. Poleg tega še za shranjevanje slik in kakšnih drugih dokumentov, uporabljanje spleta, ter gledanje filmov. Nobenih igric oz česa podobnega.. Torej prenosnik za preprosto (običajno) vsakdanjo rabo. 

Zanima me kakšne specifikacije potrebuje moj računalnik, kaj priporočate, itd.. 

Hvala!

#2 Justin.Forfunky

Justin.Forfunky

Igračar

• Members
  • 106 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 10 julij 2017 - 20:35

Ni veliko študentov z veliko denarja. Nekatere spletne prodajalne imajo cenovni okvir nastavljen do 10000 evrov.

Nobenih računalniških iger je lepo prebrati. Ni ga novega brezhibnega prenosnika, ki ne bi zmogel zgoraj navedenih opravil. Lahko greš tudi v trgovino z mešanim blagom in nabaviš prenosnik, karikirano povedano, skupaj s pralnim praškom. Tudi v tem primeru je garancija na brezhibnost izdelka neizbežna.

#3 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 19 julij 2017 - 14:34

kak osnovni lenovo ideapad 110 do 400 eur bi že lahko zmogel tole. 4gb rama, 120 ssd in pa (lahko) že full hd ekran. če hočeš še uraden sistem, cena malo višja seveda.

#4 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 045 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 24 julij 2017 - 07:32

Jaz bi dodal le, če ima vsaj kak i3 procesor, si že zmagal. Pa SSD obvezno.

#5 zanbanpetpodgan

zanbanpetpodgan

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 02 avgust 2017 - 08:51

Za študij ne rabiš nič posebnega. Za majhen denar se da dobiti prenosnik z i5, res bi ti priporočal SSD, vendar ga za majhen budget težko dobiš.

Recimo kaj takega https://www.pricaraj...y062nl-y5l71ear

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov