Skoči na vsebino

IPB

Slika

Brneči Zvok Iz Zvočnikov

zvočniki sleepmode;

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 5

#1 neco96

neco96

Sufler

• Members
  • 183 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 07 oktober 2017 - 13:19

Pozdravljeni!

Upam da ni bilo na tem forumu že podobnega problema. Osebno ga žal nisem našel

Torej.. uporabljam zunanje Philipsove 2.1 zvočnike.   url: ( https://goo.gl/5QvLwW )

Te zvočnike sem uporabljal že z dvema prenosnima računalnikoma. ( Dell Alienware ter Acer )
Ko gre prenosni računalnik v sleepmode zvočniki začnejo "brneti" / "šumeti".

prenosnik je priklopljen na razdelilec (3 kanalni ) in prav tako zvočniki.
Bral sem po tujih forumih ampak brez rešitve. Ugibam da je kakšen problem z napetostjo. Mogoče ko je prenosnik v sleepmode vpliva na zvočnike prenosnikova baterija?  Mogoče nula prebiva, ali pa slab razdelilec? zanimajo me vaši predlogi.

Najlepša hvala v naprej.
LP Nejc

#2 krmark9

krmark9

nOObie

• Members
  • 17 objav

Objavljeno 08 oktober 2017 - 09:05

Ena, sicer za ušesa butasta, ampak poizkusi kabel za napajanje obrniti za 180 stopinj.

#3 djdj

djdj

Raziskovalec

• Members
  • 25 objav

Objavljeno 09 oktober 2017 - 17:02

Jaz sem tak problem rešil tako, da sem napajalnik prenosnika priključil na vtičnico vezano na drugo fazo.

#4 neco96

neco96

Sufler

• Members
  • 183 objav

Objavljeno 10 oktober 2017 - 17:22

Ena, sicer za ušesa butasta, ampak poizkusi kabel za napajanje obrniti za 180 stopinj.

-> krmark9 Poizkusil sem, žal brez uspeha.  

Jaz sem tak problem rešil tako, da sem napajalnik prenosnika priključil na vtičnico vezano na drugo fazo.

-> djdj Žal pri meni ni možno, saj je celotna soba vezana na isto fazo.. ali si mislil preprosto drugo vtičnico?
Mogoče še kakšna druga ideja?

#5 tomson

tomson

Sufler

• Members
  • 249 objav

Objavljeno 16 oktober 2017 - 08:24

Mogoče ti bo TOLE v pomoč, sicer pa naj bi določena pošiljka teh zvočnikov imela tovarniško napako, odgovor admina na Philips forumu:

...his device is coming from a patch that we suspect we have resistor issue. That's why there aren't enough power to output sound. For this, please contact your local service centre to have a fix. If you do not know where is our service centre, please go to www.philips.com/support > contact to call the call centre first.

#6 neco96

neco96

Sufler

• Members
  • 183 objav

Objavljeno 20 oktober 2017 - 15:31

Poizkusil sem že ogromno reči..  ampak do sedaj brez rešitve..
Mislim, da ta odgovor nebo držal zame, saj potem bi imel vedno motnje? ne samo kadar gre prenosnik v sleep mode? Samo na glas razmišljam..

Podobne teme s ključnimi besedami: zvočniki, sleepmode;

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov