Skoči na vsebino

IPB

Slika

Brisanje Iz Mape Windows Apps

1 odgovor na temo

#1 keptanx

keptanx

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 18 marec 2018 - 13:22

Zdravo, 

Prosil bi za pomoč, če kdo ve kako lahko brišeš file iz C:\Program Files\WindowsApps . Sem potegnil dol font in notri je bilo eno rusko sranje , ki se mi je naložilo v Apps in nimam dostopa da bi jih brisal. Probal sem v CMD pa mi je napisalo Access is dinied. 

Hvala za kakršno pomoč .

#2 Justin.Forfunky

Justin.Forfunky

Igračar

• Members
  • 108 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 18 marec 2018 - 18:23

Ob tej temi sem se nahajal v sistemu Windows 7 in v Raziskovalcu pogledal v pogon oz. particijo na kateri je naložen Windows 10.
Kliknil sem na mapo 'WindowsApps' in dostop je bil zavrnjen.
S programom Unlocker sem nato mapo preimenoval kar tako v 'WDAJWindowsApps'. Potem sem s programom Ownership (izdajatelj rizonesoft.com) prevzel lastništvo nad to mapo. Zatem sem mapo zbrisal, da se je preselila v Koš.
Potem sem Windows 7 ustavil in PC zagnal v Windows 10. Pričakovano se v njem ni več odprla večina aplikacij.
Šel sem nazaj v Windows 7 in mapo 'WDAJWindowsApps' obnovil iz Koša ter jo preimenoval nazaj v 'WindowsApps'.
Zopet nazaj v Windows 10 in aplikacije so se vrnile. Šel sem v mapo 'WindowsApps' in izbrisal mapo 'king.com.CandyCrushSodaSaga_1.109.400.0_x86__kgqvnymyfvs32'.
Aplikacija Candy... se ni več odprla. Zadevno mapo sem obnovil iz Koša in aplikacija Candy... se je spet odprla.
To je bil en tak preizkus.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov