Skoči na vsebino

IPB

Slika

Računačnik Zamrzne Med Stream Predvajanjem

zamrzne stream zablokira

1 odgovor na temo

#1 h2o155

h2o155

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 03 maj 2018 - 08:36

Pozdravljeni,

zadnjih nekaj mesecev se mi dogaja, da ob predvajanju video vsebin direktno iz interneta (RTV, youtube, A1-TV) prenosnik kar naenkrat zamrzne. Ne reagira niti na ctrl+alt+del, edina možnost takrat je, da ga ponovno zaženem fizično z gumbom za zagon. Občasno zablokira tudi zvok, in sicer v obliki glasnega brnenja.

To se mi je dogajalo že na prejšnjem prenosniku, starem več kot 10 let in pomislila sem, da je krivo to, da je enostavno prestar, da bi dohajal 'novejše' oblike predvajanja video vsebin. Zdaj imam že 1 mesec nov PC, a se dogaja enako.

Avast mi po pregledu sporoči težavi 'šibko geslo brezžičnega omrežja, naprava je ranljiva za napade'. Tudi če težavo razrešim, nič ne pomaga.

Ali mogoče kdo ve, kaj bi lahko bil vzrok (gre za virus ali kaj drugega) in kako bi to odpravil?

Hvala že v naprej za morebitno pomoč in LP

#2 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 076 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 04 maj 2018 - 07:27

To da imaš šibko geslo nima veze, lahko ignoriraš.

Zaženi Task managerja (Opravitelj opravil) in spremljaj porabo sistema medtem ko gledaš youtube ali streamanje.

Kakšna je kaj poraba CPU, RAMA, disk?

Nič nebi bilo tudi narobe, če napišeš kakšne so specifikacije računalnika. Tudi kateri OS imaš.

Dejstvo je, da vsebine z interneta še zdaleč niso majhna stvar. 1Gb rama lahko brskalnik z lahkoto porabi. Če imaš samo 4Gb, pa windowse 7, 8 ali 10, ti ne ostane ravno veliko.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: zamrzne, stream, zablokira

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov