ORODJA
> RSS in Javascript
> Dodaj / uredi vsebino
> RN Toolbar
> Čiščenje virusov
YouTube se bo po zgledu drugih socialnih omrežij (Twitter) "boril" proti žaljivim komentarjem tako, da bo uporabnike pred objavo začel spraševati: "Je to nekaj, kar bi res radi delili?", če bo zaznal, da gre za nespodoben komentar.
Da so žaljivke nekaj vsakdanjega, ni novost, saj se portal s tem sooča že od samega začetka obstoja. Nov filter bo samodejno označil žaljive komentarje in jih postavil v vrsto za odobritev, preden bodo vidni širši javnosti. Najprej bo filter deloval zgolj v angleščini, nato pa postopoma še v drugih jezikih.
S pomočjo samodejnega filtriranja je YouTube do sedaj odstranil 46-krat več dnevnih žaljivih komentarjev kot leta 2019. Prav tako so v samo enem četrtletju blokirali in odstranili 1,8 milijona kanalov in 54.000 videoposnetkov zaradi sovražnega govora, kar je skupaj 3-krat toliko kot v enakem obdobju leta 2019, ko so uvedli novo politiko glede sovražnega govora.
Z začetkom naslednjega leta prihaja še nekaj sprememb za ustvarjalce, saj bodo vsakega ustvarjalca povprašali po njegovem spolu, spolni usmerjenosti, rasi in etnični pripadnosti ... Na YouTube so prišle namreč številne pritožbe, da cenzurirajo LGBT vsebine in s tem omenjenim onemogočajo pravičen zaslužek.
Z novo serijo Avigilon HD kamer boste videli tudi ponoči. Analitika na kameri prepozna kdaj se v kadru pojavi človek ali avto in vam to sporoči v realnem času po e-mailu.
Ni naključje, da se vse več uspešnih zgodb, ustvari v povezovalnem delovnem okolju. RC IKT Kranj združuje več kot 40 podjetij. Ustvarite svojo uspešno zgodbo v družbi najboljših!