Oglas potekel

Front-End razvijalec (m/ž)

Sensilab je eden najhitreje rastočih spletnih trgovcev v regiji, z lastno internetno prodajo v 22 EU državah in z več kot 80-člansko ecommerce ekipo iz 24 držav. Trenutno upravljamo s 7 različnimi znamčnimi spletnimi trgovinami v 22 lokalnih različicah, v kratkem pa prihajajo še dodatne.

Smo hkrati proizvajalec, znamka in trgovec, kar na IT področju prinaša množico zanimivih izzivov. Distribucija za vseh 22 držav teče iz Logatca, v partnerstvu z več kot 30 distributerji, kar še dodatno povečuje kompleksnost.

Zaradi povečanega obsega dela iščemo frontend razvijalca, ki bo prevzel lastništvo nad ključnimi projekti v dobro utečeni razvojni skupini. Pretežni del internetnega tehnološkega razvoja in upravljanja izvajamo interno.

Delovne naloge:

  • Postavljanje novih strani po že definiranem dizajnu.
  • Samostojno postavljanje in oblikovanje novih strani na podlagi funkcionalnih zasnov.
  • Postavljanje A/B testov.
  • Napredno urejanje spletnih strani in trgovin.
  • Manipulacija slik in grafik.
  • Sodelovanje s člani projektne ekipe, kot so projektni vodje, back-end razvijalci in oblikovalci.
  • Samostojno in kreativno reševanje težav spletnih strani.
  • Sledenje in upoštevanje trendov spletnega oblikovanja, uporabniških vmesnikov, uporabniških izkušenj.

Pričakujemo:

  • Napredno znanje CSS, HTML z vsaj 2-letnimi izkušnjami.
  • Napredno znanje Javascript, jQuery.
  • Osnovno znanje Photoshop-a.
  • Osnovno poznavanje repozitorijev za upravljanje verzij (uporabljamo BitBucket).
  • Prednost imajo kandidati z izkušnjami v razvoju v Magentu in zaključenimi večjimi spletnimi prodajnimi projekti.

Nudimo:

  • Miks timskega in samostojnega dela.
  • Možnost poklicnega in osebnega razvoja znotraj izkušene razvojne ekipe.
  • Stimulativno nagrajevanje na podlagi dogovorjenih in doseženih ciljev.
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Delovno mesto se nahaja v Ljubljani.

Prijave z življenjepisom pošljite na e-naslov: mediha.siljic@sensilab.com.

Deli z drugimi:

Niste našli zaposlitve, ki vas zanima?

Vpišite vaš email in 1x tedensko vas obvestimo o novih oglasih.

Partnerji Računalniških novic Prikaži vse

ETRUST d.o.o.

Arja vas 101, 3301 Petrovče, Tel: 03 710 37 80
Etrust d.o.o. razvija MES sisteme, namenjene planiranju in optimizaciji proizvodnje, ki so povezljive tudi z ERP sistemi, kot je npr. SAP. Več
Zlati partner

EPSON

Srebrni partner

VERLAG DASHOFER d.o.o.

Dunajska cesta 21, 1000 Ljubljana, Tel: 01 434 55 90
Založba Verlag Dashöfer je v Sloveniji prisotna že 15 let. V založbi svetujejo podjetjem na njihovi poslovni poti: ponujajo aktualne in preverjene informacije ter kakovostno svetovanje ... Več

iPROM d.o.o.

Šlandrova ulica 4b, 1231 Ljubljana Črnuče, Tel: 01 511 07 50
Digitalna odličnost, ki prepriča iPROM je hiša znanja in izkušenj, ki naročnikom poenostavlja kompleksnost trženja v digitalnem okolju. Pripravljajo, organizirajo in izvajajo ... Več