Oglas potekel

Java razvijalec (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Iščemo talentiranega java razvijalca, da se pridružini naši agilni ekipi, ki razvija programsko opremo za eno od Fortune 100 podjetij. Kot java inženir boste v naši ekipi delali na področju vzdrževanja in integracije novih funkcionalnosti našega produkta z arhitekturo, ki temelji na mikro servisih. V naš nabor tehnologij spadajo: Java, Docker, GitHub, Spring Boot, OpenStack, OpenAPI v3, Maven itd.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • Odlično poznavanje programskega jezika Java,
  • Poznavanje Java ogrodij (Spring, EJB, Seam),
  • Poznavanje načrtovalskih vzorcev (design patterns)
  • Poznavanje UML,
  • Poznavanje GUI,
  • Poznavanje ORM orodij,
  • Tekoče pisno in ustno sporazumevanje v angleščini.

KAJ NUDIMO:

  • Priložnost za delo z izjemno ekipo ljudi,
  • Odlično okolje za osebni in strokovni razvoj,
  • Priložnosti za dodatno strokovno usposabljanje in certificiranje ter brezplačne tečaje tujih jezikov,
  • Stabilne in dobro organizirane delovne razmere z možnostjo dela na različnih zanimivih projektih,
  • Dinamično okolje v tehnološko napredni organizaciji,
  • Veliko ugodnosti, ki podpirajo vaše zasebno življenje: fleksibilen delovni čas, družini prijazno podjetje, športne in kulturne dejavnosti
  • Spodbujanje inovativnosti ter izmenjava idej in znanja.

Prijave sprejemamo na tej povezavi: https://comtrade.oneassessment.com/job/Java-Software-Engineer-BLjO6/apply.

Deli z drugimi:

Niste našli zaposlitve, ki vas zanima?

Vpišite vaš email in 1x tedensko vas obvestimo o novih oglasih.

Partnerji Računalniških novic Prikaži vse

SINERGISE d.o.o.

Cvetkova ulica 29, 1000 Ljubljana, Tel: 01 320 61 50
Sinergise razvija geografske informacijske sisteme Slovensko podjetje Sinergise je inovativno visokotehnološko podjetje. Ukvarja se z razvojem geografskih informacijskih sistemov ... Več

RETTRO d.o.o., vaš partner v razvoju IT-rešitev

Šlandrova 4b, 1000 Ljubljana, Tel: 031 313 312
Mikro podjetje Rettro d.o.o. je specializirano za razvoj različnih informacijskih sistemov z najnovejšimi tehnologijami po meri naročnika. Znanje in izkušnje Rettrovih strokovnjakov ... Več
Diamantni partner

Digitalno inovacijsko stičišče Slovenije

Dimičeva ulica 13, 1000 Ljubljana, Tel: 040 606 710

NCOM d.o.o.

Bičevje 5, 1000 Ljubljana, Tel: 040 855 519
Mobilne aplikacije so korenito spremenila način delovanja podjetij. Več kot 3 milijarde ljudi ima dostop do pametnega telefona. Mobilne aplikacije trenutno predstavljajo najučinkovitejši, ... Več