Oglas potekel

Preizkuševalec (m/ž)

SIQ Ljubljana kot mednarodno uveljavljena institucija z dolgoletno tradicijo zaposluje ljudi, ki imajo znanje s področja varnosti proizvodov in sistemov, meroslovja, ocenjevanja sistemov vodenja, izobraževanja, preizkušanja, certificiranja in kontrole igralniških tehnologij.

Zaradi povečanega obsega dela v oddelku igralniških tehnologij vabimo k sodelovanju dinamične, sposobne in motivirane sodelavce.

Opis delovnega mesta:

  • Preverjanje programske opreme igralniških tehnologij.
  • Ugotavljanje skladnosti programske opreme z zakonodajo.

Od vas pričakujemo:

  • Visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnjo) ali magisterij stroke (druga bolonjska stopnja) izobraževalnega programa računalništvo ali informatika (raven 7).
  • Alternativno visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prva bolonjska stopnja) ali visokošolsko strokovno izobrazbo (prejšnjo) izobraževalnega programa računalništva in informatike (raven 6/2).
  • Alternativno visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prva bolonjska stopnja) ali visokošolsko strokovno izobrazbo (prejšnjo) izobraževalnega programa elektrotehnike, fizike, strojništva ali matematike (raven 6/2).
  • Praktične izkušnje iz programiranja v C/C++, C#, Java ali Net.
  • Poznavanje web tehnologij (Javascript / CSS / HTML).
  • Znanje s področja informacijskih tehnologij (podatkovne baze, podatkovne komunikacije in protokoli).
  • Znanje angleškega jezika.
  • Komunikativnost, smisel za delo s strankami, pripravljenost za delo v skupini, natančnost, odgovornost in proaktivnost.

Dodatne prednosti predstavljajo:

  • Poznavanje elektronskih sklopov, strojne računalniške opreme in namenskih procesnih sistemov.
  • Izkušnje z različnimi prevajalniki.
  • Izkušnje z različnimi razvojnimi orodji, npr. razhroščevalniki in emulatorji.
  • Izkušnje z različnimi operacijskimi sistemi (predvsem Windows Embedded in Linux).
  • Poznavanje zbirnika (assembler) glede na vrsto procesorja.

Nudimo vam:

  • Stimulativno nagrajevanje in urejeno delovno okolje.
  • Možnost spoznavanja različnih informacijskih tehnologij in programskih rešitev.

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas s polnim delovnim časom in s šestmesečnim poskusnim delom. Več informacij o SIQ Ljubljana je na voljo na spletni strani www.siq.si.

Če izpolnjujete zgoraj navedene pogoje za opravljanje dela, vas vljudno vabimo, da svojo prijavo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljete v roku 15 dni od objave prostega delovnega mesta po pošti na naslov: SIQ Ljubljana, Kadrovska služba, Tržaška cesta 2, 1000 Ljubljana.

V prijavi obvezno navedite konkretne praktične izkušnje na področju programiranja v C++ in informacijskih tehnologij.

Deli z drugimi:

Niste našli zaposlitve, ki vas zanima?

Vpišite vaš email in 1x tedensko vas obvestimo o novih oglasih.

Partnerji Računalniških novic Prikaži vse

Zlati partner

SOPHOS d.o.o.

Germova ulica 9, 8000 Novo mesto, Tel: 07 393 56 00
Podjetje Sophos je sinonim za zagotavljanje IT varnosti in varovanje podatkov za podjetja. Danes njihovi izdelki varujejo več kot 240.000 podjetij in 100 milijonov uporabnikov. Zaupajo ... Več

DATALAB SI d.o.o.

Hajdrihova 28c, 1000 Ljubljana, Tel: 01 252 89 00
Datalab tehnologije Podjetje Datalab Tehnologije d.d. se ukvarja z razvojem poslovne programske opreme za vodenje podjetij. S poslovnim informacijskim sistemom PANTHEON povečate učinkovitost ... Več

SIMBIOZA GENESIS, so.p.

Letališka cesta 3, 1000 Ljubljana, Tel: 040 336 311
e-Simbioz@ je projekt Simbioze Genesis, socialnega podjetja, ki ga od začetka leta 2015 izvajajo z namenom izboljšanja in nadgrajevanja računalniških znanj vseh generacij v okviru ... Več

ETRUST d.o.o.

Arja vas 101, 3301 Petrovče, Tel: 03 710 37 80
Etrust d.o.o. razvija MES sisteme, namenjene planiranju in optimizaciji proizvodnje, ki so povezljive tudi z ERP sistemi, kot je npr. SAP. Več